איך מנקים שטיחים וספות מלכלוך של אוכל

איך עושים ניקוי שטיחים וספות

לכלוך של אוכל הוא מונח גג שיכול לכלול בתוכו הרבה סוגי לכלוך וההתמודדות עם כל סוג כזה של לכלוך יכולה להיות שונה לחלוטין ממקרה למקרה. ככלל, כלל הברזל החשוב ביותר בכל תהליך של ניקוי ספות או שטיחים מלכלוך של אוכל הוא לבצע את הניקוי כמה שיותר מהר וכמה שיותר יסודי מייד לאחר שהלכלוך הגיע אל הספה או השטיח. ישנם מקרים בהם מרגע שנגע האוכל בספה, כבר לא תוכלו להימנע ממצב של היווצרות כתם, אבל ישנם מקרים רבים אחרים בהם ניקיון מהיר ויסודי יוכל להעלים לחלוטין את הלכלוך ולמנוע באופן מוחלט היווצרות של כתם. על כן, תמיד מומלץ לנקות מייד וביסודיות.

ניקוי שטיחים וספות – ובכל זאת, לכלוך מצטבר

אף על פי כן ולמרות שתמיד נקפיד להעביר סמרטוט על לכלוך של אוכל המגיע אל הספה, לרוב לא נעשה את זה ביסודיות הנדרשת ולכן לאורך זמן נגלה שלכלוך הולך ומצטבר לאורך זמן על גבי הספות שלנו. בכדי לנקות את השטיחים והספות מהלכלוך הזה כבר לא מספיקה שאיבת השטיחים שאתם עושים בכל שבוע וגם לא מספיק לאוורר את הספות ולנער אותן. בכדי להתמודד עם לכלוך שהצטבר לאורך זמן, חשוב לבצע ניקוי ספות מקצועי, שחודר אל השכבות העמוקות של הספה ומסיר מהן את משקעי הלכלוך שהתקבעו בהן לאורך זמן.

התמודדות עם לכלוך שטחי

במידה וישנו לכלוך נקודתי ושטחי שאתם מעוניינים להתמודד איתו, אתם לא חייבים להזמין חברת ניקוי ספות. יכול להיות אפילו שהספה שלכם נקייה ומבריקה והבעיה היחידה היא כתם אחד שאתם רוצים להסיר. במקרה כזה, מומלץ להצטייד במסיר כתמים ייעודי לניקוי ספות ולחומר ממנו עשויה הספה שלכם (בד, עור, עור סינטטי, צמר, כותנה וכדומה). בהתאם להוראות המופיעות על האריזה יש ליישם את החומר על גבי הכתם ולאחר מכן להסיר אותו על פי ההוראות. במרבית המקרים, טיפול נקודתי כזה יוכל לסייע לכם בהעלמת הכתם לחלוטין ועל פי הצורך תוכלו לחזור על ההליך פעם נוספת.

מתי מזמינים ניקוי ספות מקצועי?

במקרים בהם הבעיה שלכם היא לא כתם נקודתי, אלא תחושה שהספה כולה כבר כולה מזוהמת מאבק, אדי שמן בישול, ערפיח, זיעה ולכלוך של אוכל שהצטבר בתוכה לאורך זמן, מומלץ להזמין חברת ניקוי מקצועית שתבצע עבורכם ניקוי יסודי ותחזיר את הספה אל ימיה הראשונים גם בניחוח, גם במראה וגם בתחושת המגע הנעים והרך.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *