טיפים לשימוש בבלונים בשירות קייטרינג

אם אתם מארגנים אירועים, לא משנה באיזה סדר גודל, יש 2 דברים שככל הנראה יהיו בכל אחד מהאירועים הללו. אלה יהיו כמובן אוכל ותפאורה. התפאורה תספק את העיצוב ותעזור בגיבוש הקונספט לאירוע ואילו האוכל…טוב נו… אין דבר כזה אירוע ללא אוכל. לרוב נזמין שירותי קייטרינג כמובן עם המאכלים שאנו והאורחים שלנו אוהבים וכל שנצטרך לדאוג עוד הוא מקום טוב ומוסיקה. האורחים יוכלו ליהנות מאירוע נפלא, לשמח את חתן/כלת השמחה וכולם יזכרו את האירוע לטובה לעוד שנים רבות. נשמע כיף נכון? ובכן עבור מארגני האירוע קצת פחות – כיוון שהרבה מה לארגן!

הכנות רבות יש לאירוע:

אז כפי שכבר ציינו קודם יש הרבה הכנות לכל אירוע ואכן מדובר בכאב ראש לא קטן. כדי להקל על ארגון האירוע טוב לעתים לרכוש שירותים נוספים במקום אחד וכך להתעסק עם כמה שפחות ספקים, בדיקות, קטלוגים וכו'. כך למשל מקום שיכול לספק לכם גם שירותי קייטרינג וגם עיצוב בלונים ותפאורה לאירוע יכול להיות נהדר עבורכם.

החשיבות של הקייטרינג באירוע שלכם:

לקייטרינג יש חשיבות גדולה מאוד בכל אירוע. בלי אוכל האירוע עצמו לא יהיה אותו דבר. אירועים כמו חתונה, בר/בת מצווה ואפילו ימי הולדת מושקעים נערכים עם שירותי קייטרינג ואוכל מיוחד המגיע למקום וממלא את האווירה והבטן של האורחים. ניתן לבחור מבין סוגי תפריטים שונים בהתאם לסוג האירוע. יש שיעדיפו מאכלים חלביים, אחרים יעדיפו בשר בעוד ישנם מארגני אירועים שיעדיפו להזמין קייטרינג צמחוני דווקא. האוכל באירוע שלכם היא הדרך הטובה ביותר להגיע לליבם של האורחים שלכם. אם האוכל טוב כל האירוע יסתיים בהצלחה ויזכרו את האירוע לטובה.

קישוטי בלונים בנוסף לשירותי הקייטרינג:

כמובן שאין אירוע בלי קישוטים ותפאורה. קישוט בלונים לאירועים וימי הולדת יכול להיות שירות נהדר להוסיף לשירותי הקייטרינג. בלונים משמשים אותנו בכל אירוע משמח להוסיף עוד אנרגיות חיוביות, צבעוניות, אטרקציות ושיפור העיצוב במקום. קישוטי בלונים יכולים להוסיף הרבה חן ועניין לאירוע שלכם וכדאי להזמין עיצוב בלונים מקצועי.

קישוט בלונים לאירועים וימי הולדת:

באתר בולי בלון תוכלו למצוא מגוון רחב של רעיונות ודוגמאות לקישוטי בלונים לאירועים וימי הולדת. החברה מספקת שירותי זרים, משלוחים ועיצוב אירועים עם בלונים מכל הסוגים. החל מקשתות של בלונים, עיצובים מיוחדים מבלונים, בלוני לד בסידורים מיוחדים, בלונים ענקיים, פרחים מבלונים, עמודים מעוצבים עם ספרות ועוד.

טיפים לשימוש בבלונים בשירותי קייטרינג:

  • הוסיפו סידורי בלונים לשולחנות הבופה ושולחנות האוכל של האורחים.
  • ניתן להוסיף עיצובים מיוחדים לכל שולחן.
  • במידה ויש דוכני מזון באזור שלאחר קבלת הקהל תוכלו לקשט אותו בבלונים גם כן ואף לעשות אזור מיוחד לצילומים מיוחדים.
  • ניתן לעצב עמדות אוכל מיוחדות.
  • ניתן להכין עיצובי בלון בסגנון מזון או כובע שף ועוד.

Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *